اجاره ویلا با استخر سرپوشیده پیشنبور کلاردشت - گنبدمینا

ویلا با استخر سرپوشیده پیشنبور کلاردشت با متراژ چهارصدوهفتاد متردارای سه اتاق خواب و سه تخت دونفره می باشد علاوه براین دارای امکانات خواب اضافه تا ظرفیت چهار نفر می باشد و موقعیت مکانی این ویلا به گونه ای است که دسترسی راحت دارد به تمام امکانات از جمله:نانوایی سوپرمارکت رستوران وغیر....

توضیحات خدمت

ویلا با استخر سرپوشیده پیشنبور کلاردشت با متراژ چهارصدوهفتاد متردارای سه اتاق خواب و سه تخت دونفره می باشد علاوه براین دارای امکانات خواب اضافه تا ظرفیت چهار نفر می باشد و موقعیت مکانی این ویلا به گونه ای است که دسترسی راحت دارد به تمام امکانات از جمله:نانوایی سوپرمارکت رستوران وغیر.... امکانات این ویلا ازقبیل:حمام،برق و روشنایی پتو،آب لوله کشی،یخچال،آشپزخانه،تجهیزات آشپزی،ظروف،تلویزیون،اجاق گاز امکان طبخ غذا،شوفاژ،مبل گیرنده دیجیتال،حیاط،اقلام بهداشتی کولر گازی است . این ویلا چهل دقیقه فاصله تا دریا دارد کلبه وسط دشت است که به کوه و جنگل مشرف است امکان استفاده از حوضچه ماهی قزل آلا صبحانه رایگان است تراس بسیار زیبا ویو رو به کل کلاردشت قیمت همراه با صبحانه است صبحانه ناهار و شام را می توان سفارش داد صبحانه رایگان برای 6 نفر

مقررات لغو رزرو
در صورتی که میهمان ۷ روز قبل از ساعت ورود به اقامتگاه، اقدام به لغو رزرو نماید، ۵۰% مبلغ پرداختی به وی عودت داده می شود.
هر گونه لغو رزرو اقامتگاه در کمتر ۷ روز قبل از ساعت ورود به واحد، مشمول عدم باز پرداخت هزینه اقامت تعداد شب های از پیش رزرو شده، خواهد شد.
در صورت نیاز به تخلیه اقامتگاه زودتر از زمان مورد نظر، هزینه اقامت شب های باقی مانده غیر قابل برگشت می باشد.

قوانین میزبان

اجاره فقط به خانواده . اجاره به زوجین . به مجرد (آقا) اجاره داده نمیشود . ورود حیوان خانگی ممنوع . مدرک محرمیت الزامیست . رعایت نظافت الزامیست . برگزاری جشن ومهمانی ممنوع . کارت شناسایی الزامیست .

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 3 هفته قبل