ویلا لاکچری استخردار ارزان در عسلک لواسان

رواسان شهری زیبا است که مرکز بخش رواسانا در شهرستان سمیرانات استان تهران است. این شهر در 11 کیلومتری شمال شرقی پایتخت، نزدیک ترین تفرجگاه به تهران است. در اصطلاح عامیانه، این شهر راواسن نامیده می شود. لواسان به معنای پشته طلوع یا پشته ای است که خورشید در آن طلوع می کند.

توضیحات خدمت

عسل رواسان
رواسان شهری زیبا است که مرکز بخش رواسانا در شهرستان سمیرانات استان تهران است. این شهر در 11 کیلومتری شمال شرقی پایتخت، نزدیک ترین تفرجگاه به تهران است. در اصطلاح عامیانه، این شهر راواسن نامیده می شود. لواسان به معنای پشته طلوع یا پشته ای است که خورشید در آن طلوع می کند.

 ویژگی های شهر لواسان
این شهر از آنجایی که در منطقه کوهستانی شمالی استان تهران و در فلات البرز قرار دارد، دارای آب و هوای نیمه مرطوب با زمستان های طولانی و سرد است و میانگین دمای هوای سردترین ماه سال زیر 15- درجه است. درجه سانتیگراد آب و هوای شهر اغلب تحت تأثیر عوامل جغرافیایی به ویژه ناهمواری ها قرار دارد. برف و بارندگی شدید در بیشتر مواقع سال چشمه ها، آبشارها و رودخانه های زیادی را در این منطقه ایجاد می کند. برف در برخی از دره ها، گردنه ها و قله های اطراف شهرستان لواسان در زمستان به بیش از 20 متر می رسد و یخچال هایی را تشکیل می دهد که تا بارندگی های زمستانی آینده ادامه خواهد داشت.

جاذبه های گردشگری لواسان
آب و هوای مطبوع و مناظر منحصر به فرد نزدیک تهران، این منطقه را به یک اقامتگاه گردشگری و تفریحی تبدیل کرده است و میلیون ها گردشگر را برای گذراندن تعطیلات وارد شهر می کند.سد راتیان
سد لوته در جنوب لواسان واقع شده و در سال 1346 به بهره برداری رسیده است. این سد بتنی نقش مهمی در تامین آب و برق تهران دارد. نام سد قبل از انقلاب فهناز بود. رودخانه جاجرود که از ارتفاعات دربندسر، گرمابادر، ایگال، گراجان و جنوب توچال (بخشی از رشته کوه های البرز مرکزی) سرچشمه می گیرد، حوضه آبریز اصلی این سد است.

پارک جنگلی تائوله
یکی از مهم ترین دلایل سفر بسیاری از گردشگران به لواسان، گشت و گذار و تفریح ​​در پارک جنگلی تلو است. این پارک که با نام های دیگری مانند پارک غزال و پارک لواسان نیز شناخته می شود، یکی از بهترین و بزرگترین پارک های جنگلی پایتخت است. پارک تلو 5 کیلومتر با جاده تلو فاصله دارد، بنابراین برای ساکنان پایتخت نسبت به بقیه در دسترس‌تر است.

اگر در تهران زندگی می کنید و به دنبال مکانی دنج برای گذراندن آخر هفته هستید، جایی بهتر از پارک لو پیدا نمی کنید. در این پارک چنین آرامشی تمام وجود شما را فرا می گیرد و تمام خستگی های کار و زندگی روزمره در کمترین زمان از بدن شما خارج می شود. در مسیر رسیدن به این پارک از جاده ای رد می شوید که از دو طرف در میان درختان و گیاهان مختلف احاطه شده است.جالب اینجاست که پرندگان وحشی مانند شاهین، شاهین و شاهین در مکان های مرتفع پارک زندگی می کنند. کل پارک پوشیده از درختان کاج، سرو نقره ای، نارون، سنجد و دیگر درختان است و آلاچیق های زیادی برای استراحت و سرگرمی گردشگران در نظر گرفته شده است.

اجاره در عسلک لواسان
عسلک یکی از محله‌های لواسان است که در محدوده آن قرار دارد و دارای ویلاها و باغ‌های فراوان است که به دلیل سرمایه‌گذاری‌های کلان در این منطقه، آن را به یکی از گران‌ترین نقاط تهران تبدیل کرده است. اگر می خواهید ویلا اجاره کنید، نگران نباشید، سپنجا قبلاً به این موضوع رسیدگی کرده است. قبل از سفر به سایت سپانجا مراجعه کنید و ویلاهای موجود را برای سفری امن به همراه خانواده رزرو کنید. حتی می توانید یک سوئیت در عسلک لواسان اجاره کنید یا به راحتی از سپنج اقامتگاه های دوستدار محیط زیست در لواسان را اجاره کنید.

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 3 هفته قبل