اجاره سوئیت و ویلا سپنجا

اجاره سوئیت, اجاره ویلا, اقامتگاه بومگردی

اجاره سوئیت در کتدوان

شهر صخره ای ایران یا کندوان به دلیل جاذبه های طبیعی مورد استقبال بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی قرار گرفته است. در واقع شهرستان کندوان یکی از شهرهای خوبی است که بافت تاریخی و معماری منحصر به فرد آن، آن را به مقصدی برای گردشگران و مسافران در روزهای مختلف سال تبدیل کرده است. با اجاره آپارتمان در کندوان با استفاده از سامانه رزرواسیون و اجاره آپارتمان، ویلا و اقامتگاه بوم گردی سپنجا می توانید

توضیحات خدمت

شهر صخره ای ایران یا کندوان به دلیل جاذبه های طبیعی مورد استقبال بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی قرار گرفته است. در واقع شهرستان کندوان یکی از شهرهای خوبی است که بافت تاریخی و معماری منحصر به فرد آن، آن را به مقصدی برای گردشگران و مسافران در روزهای مختلف سال تبدیل کرده است. با اجاره آپارتمان در کندوان با استفاده از سامانه رزرواسیون و اجاره آپارتمان، ویلا و اقامتگاه بوم گردی سپنجا می توانید نوع جدیدی از اقامت را در این شهر تجربه کنید.

اجاره آپارتمان مبله در کندوان
دلیل نامگذاری این شهر به دلیل کندوهای خانه هایی است که مانند کندو در دل صخره وجود دارد. مورخان ثابت کرده اند که این خانه ها که به این شکل طراحی شده اند، قبل از اسلام ساخته شده اند و قدمت زیادی دارند. طبق آمار رسمی سازمان های بین المللی، این روستا جزو اولین و توریست پذیرترین روستاهای جهان است.

می توانید پس از اجاره آپارتمان در کندوان برای بازدید از نقاط گردشگری این روستا برنامه ریزی کنید. صنایع دستی کندوان و آداب و رسوم آن در بین گردشگران ایران و خرج زبانزد است. برای بازدید از این روستا می توانید از بین خانه هایی که در سایت سپنجا قرار دارند بهترین گردشگری و اقامتگاه را انتخاب کنید.تمامی منازل، آپارتمان ها و آپارتمان های مبله در کندوان دارای امکانات اولیه مختلفی از جمله حمام، آشپزخانه، اتاق خواب، وسایل آشپزی و غیره می باشند. هستند. با مراجعه به صفحه داخلی هر اقامتگاه می توانید اطلاعات کافی در مورد امکانات آن پیدا کنید. با این کار می توانید به راحتی از بین اقامتگاه هایی که انتخاب کرده اید بهترین را برای اقامت خود انتخاب کنید. در این راستا در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

قیمت روز اجاره آپارتمان در کندوان
اگر می خواهید هزینه های سفر خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید، سپنج اقامتگاهی در کندوان را به شما معرفی می کند که قیمت پایین و مناسب شما را دارد. در این زمینه می توانید خانه ها و آپارتمان ها را بر اساس قیمت آنها دسته بندی کنید. بهتر است قبل از اقدام برای اجاره خانه و آپارتمان مبله در کندوان، نظرات کاربران قبلی را در صورت وجود مطالعه کنید.

ممکن است قبل از شما برخی از کاربران سایت سپنه ها در این اقامتگاه بوده باشند. سپنجا برای تجربه اقامت بهتر از کاربران خود می خواهد که نظرات خود را در مورد این اقامتگاه ها و نحوه ارائه خدمات بنویسند و به آنها امتیاز دهند.همچنین می توانید با مطالعه نظرات کاربران قبلی، اقامتگاه هایی با دید بهتر را انتخاب کنید.

اجاره اقامتگاه کوهستانی کندوان

با توجه به موقعیت خاص کندوان، اجاره اقامتگاه های کوهستانی در این شهر از رونق بسیار بالایی برخوردار است و با توجه به شرایط آنها می توان به این روش های اقامتی فکری کرد. با اجاره خانه ها و ویلاهای کوهستانی در کندوان که با معماری خاص آن ساخته شده اند، می توانید تجربه خوبی از اقامت خود در کندوان داشته باشید.

کاربران زیادی هستند که این سبک اقامت را تجربه کرده اند و آن را تجربه ای شگفت انگیز در این شهر نامیده اند. قیمت اجاره کوهستان در کندوان از 100 هزار تومان تا 350 هزار تومان می باشد.

اجاره اقامتگاه بوم گردی کندوان
افراد زیادی هستند که ترجیح می دهند به جای اجاره آپارتمان، آپارتمان مبله و خانه در کندوان در خانه های سنتی اقامت کنند. همچنین می توانید با اجاره خانه سنتی در کندوان سفری متفاوت داشته باشید. مانند مردم محلی کندوان در خانه های سنتی و دوستدار محیط زیست زندگی کنید.

اطلاعات تماس
بیوگرافی شرکت

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا

تهران

نوع فعالیت

خرده فروش، خدمات

خدمات/محصولات

اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی

نوع مالکیت:

شرکت سهامی خاص

دسته‌بندی محصولات و خدمات
بروز رسانی 7 هفته قبل