اجاره سوئیت شخصی در قشم با تمامی امکانات

قشم همیشه یکی از زیباترین مرواریدهای خلیج فارس باقی مانده است و بهتر است حداقل یک بار از آن دیدن کنید. همانطور که می دانید جزیره زیبای قشم بزرگترین جزیره ایران است. خوشبختانه با توجه به ظرفیت زیاد این جزیره، چندین سال است که گردشگران زیادی از آن دیدن می کنند، اما مهم ترین موضوع، اجاره آپارتمان در قشم است، زیرا قیمت هتل و مسافرخانه می تواند هزینه های زیادی را برای گردشگران به دنبال داشته باشد!

توضیحات خدمت

سپنجا طی سالیان متمادی اجاره سوئیت اختصاصی در قشم و اجاره روزانه سوئیت اختصاصی در قشم پذیرای هزاران مسافر عزیز از سراسر کشور بوده است. مشاوران تیم سپنجا با جمع آوری انواع سوئیت در قشم به صورت کاملا تخصصی آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به صورت 24 ساعته هستند.

برای اجاره سوئیت شخصی در قشم و اجاره روزانه سوئیت شخصی در قشم قبل از رزرو نهایی از تمامی سوئیت های موجود در سایت دیدن فرمایید تا از نظر قیمت و کیفیت بهترین انتخاب را داشته باشید.
درباره اجاره روزانه سوئیت خصوصی در قشم
این اقامتگاه در مرکز شهر واقع شده و برای مسافرانی که قصد اجاره سوئیت اختصاصی در قشم و اجاره روزانه سوئیت اختصاصی در قشم با تمامی امکانات و همچنین نزدیک به مناطق گردشگری را دارند مناسب می باشد. سیستم گرمایشی این اقامتگاه بخاری و سیستم سرمایشی آن کولر آبی است.

اتاق خواب این سوئیت نورپردازی بسیار خوبی دارد و تهویه مناسب آن به دلیل جثه کوچک مسافران است. شاید یکی از نقاط ضعف این سوئیت نبود آشپزخانه باشد که مورد انتقاد برخی از مسافران قرار گرفته است.
امکانات اجاره سوئیت در قشم
فضای خواب

در اتاق خواب همانطور که گفته شد دو تخت یک نفره و یک تخت مناسب برای مهمانان تعبیه شده است. مبلمان و تخت های اتاق خواب به طور مرتب تمیز می شوند.

امکانات اقامتی

بسته بندی
کولر گازی
ظروف کامل آشپزی
فر
تلویزیون
دو تخت یک نفره
تراس با چشم انداز زیبا از ساحل
توقفگاه خودرو
یخچال
کمد دیواری
نزدیک ساحل
نزدیکی به مناطق توریستی
اهن
سشوار
جارو برقی

قوانین اجاره روزانه سوئیت در قشم
استعمال دخانیات به جز سیگار در داخل سوئیت ممنوع است.
هرگونه خسارت وارده به ملک سوئیت پیگرد قانونی دارد و هزینه خسارت بر عهده دارنده اسناد می باشد.
آوردن مهمان به سوئیت بدون هماهنگی با میزبان ممنوع است.

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 6 هفته قبل