سفر به فیلبند و اجاره اقامتگاه در آن

اگر ساکن شمال کشور هستید یا دوست دارید برای سفر یا حتی آخر هفته به یکی از زیباترین تابستان های ایران سفر کنید، بدون شک بهترین گزینه برای شما شهر فیلبند است. شاید زیباترین شهر ییلاقی که بر فراز یک کوه قرار دارد، شهر فیلبند در استان زیبا و سرسبز مازندران باشد. اگر می خواهید با اجاره ویلا در فیلبند یا اقامتگاه بوم گردی در فیلبند اقامت خوبی را تجربه کنید، می توانید از سپنجا کمک بگیرید.

توضیحات خدمت

آب و هوای روستای فیلبند مازندران به گونه ای است که نیمی از سال تقریبا سرد و برفی است. حتی در تابستان نیز آب و هوای این منطقه ییلاقی سرد و بادخیز است. توده های ابر همیشه در این شهر حضور دارند. فصل زمستان بسیار سخت است و فصل پاییز در این شهر با بارش شدید باران، مه و ابر همراه است.

اگر تابستان را برای سفر به فیلبند مازندران انتخاب کرده باشید، قطعا از هوای مطبوع و مناظر سرسبز لذت خواهید برد. انبوه ابرهایی که در فصل بهار یا تابستان در این شهرک حرکت می کنند، تراکم کمتری دارند و حتی از یک طرف خانه های شهر به سمت دیگر می روند. شاید اگر در ارتفاعات فیلبند در حال پیاده روی هستید، حرکت ابرها را از دور احساس کنید.

برای سفر به روستای فیلبند مازندران باید انتظار هر شرایط آب و هوایی را داشته باشید. در طول روز می تواند برای ساعات زیادی باران ببارد. حتی می توانید مه غلیظ و ابرهای متراکم را برای ساعات طولانی مشاهده کنید. البته این به این معنی نیست که خورشید وجود ندارد! در فصل بهار و تابستان با وجود ابر در روستای فیلبند، خورشید را در آسمان خواهید دید.

اگر در پاییز و زمستان به فیلبند سفر کنید، سخت ترین شرایط آب و هوایی را از نزدیک خواهید دید. تگرگ، رگبارهای مداوم و مه شدید یا خفیف در سراسر شهر رخ می دهد. اگر در اواسط روز هوا آفتابی شود، هوا صاف و شفاف خواهد بود و پس از بارش باران، رنگین کمان فوق العاده جذابی را در آسمان خواهید دید. همه این صحنه ها واقعی هستند و ما هیچ چیز خارج از واقعیت یا با استفاده از تخیل شما توصیف نکرده ایم!

گاهی اوقات هوای روستای فیلبند در فصل زمستان به حدی است که هیچکس نمی تواند در روستا زندگی کند. فصل زمستان در فیلبند زودتر از هر منطقه دیگری شروع می شود و دیرتر به پایان می رسد. با فرا رسیدن بهار و تابش خورشید، یخ و برف آب می شود و چشمه های زلالی در ارتفاعات فیلبند جاری می شود.
نکاتی که برای سفر به روستای فیلبند مازندران باید بدانید!
شرایط شهر فیلبند در زمستان سخت است. سفر به این شهر در فصل زمستان را توصیه نمی کنیم. برای دیدن این زیبایی ها بهتر است در فصل بهار و تابستان سفر کنید.

در این شهر تابستانی، امکانات رفاهی به ندرت در دسترس است. اگر می خواهید در طبیعت کمپ بزنید، باید تمام وسایل و ابزار سفر و اقامت در طبیعت را داشته باشید. در این شهر باران زیاد می بارد، پس بارانی، چتر، چکمه، دستکش و لباس گرم همراه داشته باشید.

اگر قصد دارید چند شب را در طبیعت بگذرانید، باید تشک ضد آب، چادر توریستی ضد آب، کپسول آتش نشانی، چراغ قوه و جعبه کمک های اولیه به همراه داشته باشید.

اجاره ویلا در فیلبند مازندران بسیار نادر است. در واقع چنین روستایی در فیلبند وجود ندارد. اگر می خواهید خوابگاه اجاره کنید، این خانه های روستایی هستند که امکانات زیادی ندارند. در فصل توریستی، اجاره این اتاق ها یا کابین ها بسیار گران است..

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 3 هفته قبل