اجاره سوئیت و ویلا سپنجا

اجاره سوئیت, اجاره ویلا, اقامتگاه بومگردی

چگونه از تهران به فیلبند برویم؟

اگر فیلبند را به عنوان مقصد سفر آخر هفته یا سفر بعدی خود انتخاب کرده اید، بهتر است از هم اکنون با کمک سپنگا ویلای مورد نظر را برای اقامت خود رزرو کنید. شما می توانید تمامی ویلاهای فیلبند را در سایت سپنجا ببینید و در این زمینه انتخاب کنید.

توضیحات خدمت

اگر از تهران به فیلبند بروید در مرحله اول مقصد شما بزرگراه هراز است و پس از طی حدود 140 کیلومتر از تهران مسیر شما از سمت روستای فیلبند تغییر می کند و از چند روستا در میان آسفالت عبور می کنید. جاده ای که به منطقه می رسد، به جنگلی می رسید و در نهایت به فیلبند می رسید.

روستای فیلبند تا شهر بابل حدود 86 کیلومتر و تا آمل 56 کیلومتر فاصله دارد. اگر از آمل به فیلبند بروید، از جاده فرعی باید حدود 30 کیلومتر را طی کنید. کیفیت جاده فرعی زیاد خوب نیست اما با هر ماشینی می توانید به فیلبند برسید. اگر می‌خواهید تابستان امسال بدون دردسر به آنجا برسید، از مردم محلی راه‌هایی بخواهید. زیرا هیچ چیز جدیدی در روتینگ بردها وجود ندارد.

وقتی به تابستان فیلبند می آیید شگفت زده خواهید شد، این حسی است که نه تنها ما بلکه همه کسانی که به این منطقه می آیند دارند! زیبایی فیلبند باورنکردنی است، حتی اگر در غبار غرق نشده باشد. منطقه ای کوهستانی که به دلیل ارتفاع زیاد جنگل انبوهی نیست و بیشتر منطقه استپی کوهستانی است و بیشتر اوقات ابر اقیانوسی را زیر پای خود خواهید دید.

حالا غروبی را تصور کنید با اقیانوسی از ابرهای خنک و نسیمی که صورت شما را نوازش می دهد. آیا رویای بهتری در سر دارید؟

یادتان باشد قبل از شروع سفر به فیلبند به فکر اجاره ویلا و محل اقامت باشید. این کار را از قبل انجام دهید، زیرا وقتی به فیلبند می رسید، بسته به فصل، ممکن است مکان مناسبی برای اقامت پیدا نکنید.

اجاره مسکن در فیلبند
فیلبند از نظر اقامتی و امکانات دیگر مانند نانوایی، سوپرمارکت، لبنیات و .. در هر خیابانی در روستای فیلبند حداقل یک سوپرمارکت وجود دارد که بسیار مجهز و دارای تمامی امکانات است. فراموش نکنید که برای تجربه یک صبحانه یا شام متفاوت، لبنیات محلی تازه و نان محلی بخرید.

اگر از ما بپرسید که در سفر فیلبند چه جاذبه هایی را ببینید، پاسخ ما این است. هیچ جذابیتی بهتر از نشستن در ایوان اقامتگاه و تماشای منظره اقیانوس ابری نیست.

اما برای اینکه خسته نشوید می توانید برنامه ای برای گشت و گذار در طبیعت اطراف داشته باشید. در سفر به فیلبند، دیدن این دو مکان که در متن زیر ارائه خواهم کرد، یکی از بهترین تجربیات من بود! پیشنهاد می کنم این دو مکان را در فیلبند بررسی کنید.

توصیه های مسافرتی:
در اینجا مواردی وجود دارد که هنگام سفر به فیلبند باید به آنها توجه کنید.

1- برای سفر به فیلبند سفر بعد از ظهر یا شب را انتخاب نکنید. بهترین زمان برای رفتن به فیلبند صبح یا ظهر است.

2- قبل از برنامه ریزی برای سفر حتما آب و هوا را چک کنید. زیرا سفر به فیلبند در زیر باران بسیار خطرناک است. طلوع و غروب خورشید را در فیلبند بر اساس تجربه از دست ندهید.

3- لبنیات و ترشیجات محلی و نان تازه را از نانوایی های فیلبند در فهرست ملزومات سفر خریداری کنید.

4- اگر در روزهای آفتابی به فیلبند سفر می کنید، حتما کلاه و عینک آفتابی و همچنین کرم ضد آفتاب به همراه داشته باشید.

5. به هیچ وجه اقدام به خرید زمین یا ملک در فیلبند نکنید، زیرا مردم محلی فیلبند به غیر از فیلبندی ها و خود بابلی ها زمین یا خانه را به دیگری نمی فروشند.امیدواریم این پست به شما در برنامه ریزی سفر فیلبند و تجربه یک سفر خوب کمک کند.

اطلاعات تماس
بیوگرافی شرکت

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا

تهران

نوع فعالیت

خرده فروش، خدمات

خدمات/محصولات

اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی

نوع مالکیت:

شرکت سهامی خاص

دسته‌بندی محصولات و خدمات
بروز رسانی 7 هفته قبل