اجاره سوئیت و ویلا سپنجا

اجاره سوئیت, اجاره ویلا, اقامتگاه بومگردی

جاهای دیدنی کلاردشت

کلاردشت همیشه در استان مازندران محبوب است. درست است که کلاردشت در تابستان و بهار مسافران بیشتری دارد ، اما در پاییز و حتی زمستان ، کلاردشت بی بدیل و دیدنی است ، بنابراین ، مسافران زیادی را در این فصول جذب می کند. برای کسانی که به کلاردشت سفر کرده اند ، آن سفر همیشه به عنوان یکی از خاطره انگیزترین سفرهای زندگی آنها در حافظه آنها نقش بسته است.

توضیحات خدمت

آیا نقاط دیدنی کلاردشت را می شناسید؟ آیا سرسبزی استان مازندران را دیده اید؟ آیا فکر شمال ایران شما را به یاد جنگل یا دریا می اندازد؟ شاید به دنبال منطقه ای کوهستانی باشید. ییلاق کلاردشت با مناطق زیبا و طبیعت چشمگیر شما را مجذوب خود می کند.

نفس کشیدن در ارتفاعات مازندران را با تمام وجود احساس کنید. این بار می خواهیم از کلاردشت و مناطق دیدنی آن برای شما بگوییم ، بهشت ​​بیایید در مورد سرزمین ایران صحبت کنیم ، از مسیر زیبا و پرپیچ و خم آن تا جنگل های سرسبز و دریاچه های زیبا. با ما همراه باشید تا جامع ترین اطلاعات درباره تابستان کلاردشت را با شما مرور کنیم.
بزرگراه زیبای کلاردشت
از سمت کرج وقتی وارد بزرگراه چالوس می شوید بدانید که حداقل 3-4 ساعت رانندگی در پیش روی شما خوشایند خواهد بود. در بزرگراه چالوس رانندگی کنید که یکی از زیباترین جاده های جهان است. جاده ای کوهستانی و پرپیچ و خم که توسط درختان ، کوه ها و رودخانه ها ساخته شده است.
به مرزن آباد بروید ، از آنجا علامت کلاردشت را دنبال کرده و به چپ بپیچید. از اینجا تا کلاردشت حدود 1 ساعت راه است. از زیبایی جاده لذت ببرید و در هوای تازه منطقه نفس بکشید. این مسیر در زمستان ها پوشیده شده است. برف است ، بنابراین اگر قصد سفر به این منطقه را دارید ، لطفاً وسایل زمستانی همراه داشته باشید تا بتوانید با خیال راحت و راحت سفر کنید.
تاریخ کلاردشت
کلاردشت یک شهر جنگلی در جنوب غربی استان مازندران است که کمتر از 160 کیلومتر با پایتخت کشور فاصله دارد. این شهر به دلیل فاصله قابل ملاحظه ای که از دریا دارد ، از معدود شهرهای مازندران است که آب و هوای مه آلود ندارد و از طرفی به لطف ارتفاع شهر از سطح دریا ، همیشه با خنکی بسیار روبرو هستیم. و آب و هوای مطبوع در منطقه
کلاردشت در دهه های گذشته فقط یک شهر سرسبز و دیدنی بود و به تدریج در بین گردشگران بسیار محبوب شد ، بنابراین به لطف این موضوع ، تصمیم بر گسترش شهر و تبدیل شدن به یک شهر شد.

این شهر بیش از 14000 نفر جمعیت دارد که اکثر آنها به فعالیت هایی مانند کشاورزی ، دامداری و صنایع دستی مشغول هستند و همچنین خوب است بدانید که بخش قابل توجهی از درآمد مردم منطقه از طریق تأمین می شود. صنعت گردشگری. مردم کلاردشت عمدتاً مازندرانی صحبت می کنند ، اما در میان آنها افرادی کرد زبان نیز وجود دارند که خواجه وند نامیده می شوند.
آشنایی با شهر کوهستانی و مناطق دیدنی کلاردشت
کلاردشت در حدود 50 کیلومتری جنوب غربی چالوس و بسیار دورتر از دریا واقع شده است. مناظر رویایی همراه با جنگل های انبوه و البته آب و هوای بسیار خنک و مطلوب حتی در گرم ترین فصل سال ، این شهر را با روستاها و جنگل های اطرافش به یکی از جذاب ترین مناطق گردشگری مازندران تبدیل کرده است.
جنگلهای عباس آباد ، جنگل آرزو ، جنگل مجل ، روستای مازیچال ، روستای تویدره ، رودبارک ، لاهو ، کردیچال ، عجبیت ، آبشار آکاپل ، دریاچه هفت خان و البته دریاچه ولشت که نقش بسزایی در محبوبیت این شهر داشته است. در میان دیدنیهای پسر کلاردشت. البته جاده های کلاردشت نباید از هم عبور کنند.

عبور از این جاده ها به خودی خود یک گردشگری رویایی است. کلاردشت دارای دو جاده اصلی است. یکی جاده جنگلی عباس آباد و دیگری جاده مرزن آباد به کلاردشت که هر کدام زیبایی های منحصر به فردی دارند. در ادامه ، این جاذبه های گردشگری را شرح می دهیم.

اطلاعات تماس
بیوگرافی شرکت

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا

تهران

نوع فعالیت

خرده فروش، خدمات

خدمات/محصولات

اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی

نوع مالکیت:

شرکت سهامی خاص

دسته‌بندی محصولات و خدمات
بروز رسانی 7 هفته قبل