اجاره سوئیت مبله در قشم با قیمت های مناسب

سفر به قشم هم از طریق زمینی و هم از طریق هوایی امکان پذیر است. در حال حاضر هتلی 5 ستاره در جزیره وجود ندارد و اجاره ویلا در قشم که در مواردی با امکانات یک هتل 4 یا 5 ستاره برابر است ، می تواند این نیاز به سفر و اقامت را برطرف کند. برخی از گردشگران همچنین از سوئیت قشم برای کاهش هزینه سفر و اقامت برای روزهای بیشتر و ثبت سفری دلپذیر با خانواده و دوستان استفاده می کنند.

توضیحات خدمت

قشم همیشه یکی از نگین های زیبای خلیج فارس است که بهتر است ، حتماً برای یکبار هم که شده به آن سر بزنید. همانطور که احتمالاً می دانید ، جزیره زیبای قشم بزرگترین جزیره ایران است. خوشبختانه به دلیل ظرفیت زیاد این جزیره ، چندین سال است که گردشگران زیادی از آن دیدن می کنند ، اما مسئله مهم اجاره سوئیت در قشم است ، زیرا قیمت هتل ها و مسافرخانه ها ممکن است هزینه های زیادی را برای گردشگران به همراه داشته باشد!

اجاره سوئیت مبله در قشم
شاید شما فکر می کنید که باید در قشم در برخی نقاط آپارتمان یا سوئیت اجاره کنید. حقیقت این است که در جزیره زیبای قشم مکانهای گردشگری زیادی وجود دارد که باید زمان زیادی را صرف بازدید از آنها کنید. جزیره هنگام و دلفین ها یکی از مکان هایی هستند که اگر برای اولین بار از این جزیره دیدن می کنید ، باید حداقل نیم روز را صرف دیدن همه زیبایی های آن کنید.

شاید دوست دارید پدیده های خاصی را که در جهان وجود دارد از نزدیک ببینید! خوشبختانه یکی از این پدیده های طبیعی خاص در قشم به نام دره ستاره وجود دارد. در این دره با ستون ها و اشکال مختلفی روبرو می شوید که شما را به دنیای طبیعت می برد!

بسیاری از افراد هستند که ترجیح می دهند به جای اجاره ویلا در قشم ، اقامتگاه بوم گردی در قشم اجاره کنند تا از زندگی شهری دور شوند و مانند بومیان جزیره تجربه زندگی را کسب کنند. شما می توانید از 85 اقامتگاه بوم گردی در جزیره را انتخاب کنید.
قیمت اجاره سوئیت مبله در قشم
مسائل مادی و بودجه همیشه جزو دغدغه های اصلی هستند زیرا می توانید بر اساس بودجه خود برای اقامت ، سرگرمی و ... برنامه ریزی کنید. قیمت اجاره سوئیت ، خانه ، آپارتمان ، خانه مبله و ... در قشم در محدوده 30 هزار تا 400 هزار تومان است که بسیار ارزانتر و ارزانتر از اجاره هتل در قشم است.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این زمینه می توانید سوالات خود را مطرح کرده و با تماس با حامیان اسپانجا مشکل خود را حل کنید. برای یکبار سفر به جزیره قشم. قبل از اجاره خانه در قشم ، بهتر است بدانید جزیره قشم چه چیزهایی دارد و چرا بهتر است یک بار به این جزیره زیبا سفر کنید.
قشم علاوه بر زیبایی ، اولین پارک ژنی در خاورمیانه است که جاذبه های طبیعی زیادی برای دوستداران طبیعت دارد. سابقه طولانی قشم آثار زیادی را در جزیره برای علاقه مندان به تاریخ به جا گذاشته است. همچنین برای کسانی که به دنبال هیجان تفریحات آبی هستند ، می توانند تمام خواسته ها و نیازهای خود را در جزیره پیدا کنند.
آخرین دلیل برای بازدید از این جزیره قیمت پایین کالا و لباس است. این خرید مطمئناً برای شما بسیار جالب خواهد بود. غذاهای خوشمزه قشم را فراموش نکنید
وقتی از این جزیره دیدن می کنید ، حتما غذاهای خوشمزه آن را بچشید. ماهی کیش و خورش میگو معروف ترین غذای این جزیره است که در اکثر رستوران های آن یافت می شود و می توانید آن را سفارش دهید. همچنین غذاهای دیگر مانند آنکا ، پودینگ ، برنج دیسکو ، گوشت یا گوشت مرغ. هاوری ، کباب کهره و ... از دیگر غذاهایی است که توصیه می کنیم در طول اقامت خود در این جزیره یکبار آن را امتحان کنید.

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 3 هفته قبل