در سفر به ماسال کجا بمانیم؟|اقامت در ماسال

شما می توانید بر اساس نیازها و خواسته های خود بهترین سوئیت یا ویلا را در ماسال برای خود بیابید. در این زمینه توجه داشته باشید که ویلا ها بر اساس ویژگی هایی مانند تعداد افراد در شب ، مساحت ، تعداد اتاق خواب و ... طبقه بندی می شوند. در این زمینه ، اگر بتوانید دقت کافی را داشته باشید ، می توانید بهترین سوئیت را در این قسمت رزرو کنید. شهر

توضیحات خدمت

ماسال شهری کوهستانی در غرب گیلان با تابستان های سرسبز و جنگل های انبوه است که مردم در آن سفر ، گشت و گذار و استراحت را جزو برنامه های تابستانی خود قرار می دهند. این شهر از شمال به رضوانشهر ، از شرق به رشت و از غرب به استان اردبیل منتهی می شود و به دلیل ناهمواری های جغرافیایی ، دارای آب و هوای خنک و سرد است. قبل از سال 1976 ، هنگامی که ماسال به عنوان یک شهر مستقل در نظر گرفته می شد ، این منطقه بخشی از تلاش بود ، اما اکنون به شاندرمن و مرکزی تقسیم شده است.

تابستانهای متعددی در این منطقه وجود دارد که از جمله آنها می توان به تابستانهای تلارگاه ، خندیله ، شنبه راه ، سوی چاله و اولسبلنگاه اشاره کرد. در فضای مجازی و زندگی واقعی ، تصویری از ماسال منتشر شده است که مربوط به تابستان سو چاله است ، تصویری رویایی که به تنهایی انگیزه سفر به این منطقه را ایجاد می کند.
انواع اقامتگاه ماسال
بسته به روحیه و سبک مسافران ، اقامت های مختلفی برای اقامت شبانه در ماسال توصیه می شود. اگر شما از آن دسته گردشگران ماجراجو هستید که ترجیح می دهند در دل طبیعت بمانند ، کمپ زدن و داشتن چادر مسافرتی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. اما فراموش نکنید که بهترین فصل برای سفر به ماسال محدود به چند ماه تابستان است و در همان شب ها ممکن است سرما صفر درجه را تجربه کنید. بنابراین در وهله اول سعی کنید به منطقه ای مجهز سفر کنید تا از سردی منطقه اذیت نشوید و مراقب باشید در مناطق خصوصی چادر نزنید.

یکی دیگر از گزینه های رایج برای گردشگران نسبتاً ماجراجو استفاده از کلبه های چوبی نزدیک به طبیعت است که حداقل امکانات را برای خواب و استراحت فراهم می کند. اقامت در این کلبه ها همان تجربه زندگی محلی را برای شما به همراه خواهد داشت و خاطره ای جذاب را برای شما رقم خواهد زد. کلبه ها معمولاً با یک اجاق چوب سوز روشن و کم نور می شوند. در انتهای کلبه ها ، کلبه ها مجهزتر هستند و امکانات بیشتری را برای مهمانان فراهم می کنند. برای اجاره کلبه های جنگلی در ماسال ، می توانید از سایت حمصا دیدن کرده و کلبه مورد علاقه خود را از بین واحدهای ارائه شده انتخاب کنید.

خانواده هایی که به این منطقه سفر می کنند ، ترجیح می دهند بعد از گشت و گذار و قدم زدن در ارتفاعات ، خانه یا ویلایی برای استراحت داشته باشند. با خیال راحت ویلا یا سوئیت در ماسال اجاره کنید ، خوشبختانه مردم محلی زیرساخت های مورد نیاز گردشگران را فراهم کرده اند و مسافران با توجه به بودجه و سلیقه خود واحد مورد نظر خود را رزرو می کنند. لازم به ذکر است که تعطیلات و رزرو شلوغ دیر باعث می شود کمتر با اقامتگاه های خالی روبرو شوید ، بنابراین پیشنهاد می کنیم به محض تعیین برنامه سفر ، محل اقامت خود را رزرو کنید و در نظر داشته باشید که رزرو حمصا نیز در این مسیر است. در کنارت خواهد بود

اگر به سوی دیگر طیف رفتار گردشگران نگاه کنیم ، افرادی هستند که ترجیح می دهند اقامتی استاندارد شبیه به مهمانسرا یا هتل رزرو کنند. همانطور که گفته شد ، ماسال یک مقصد گردشگری نسبتاً جدید با زیرساخت های معمول اقامتی است که نباید از بسیاری از هتل های لوکس انتظار داشت. با این حال ، هتل های خوبی برای اقامت در فاصله ماسال مرکزی تا شاندرمن وجود دارد. برای اقامت در هتل ، باید از تابستان ها و ارتفاعات فاصله بگیرید ، به جز هتل Innocent که در تابستان اولسبلنگاه واقع شده است.

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 2 روز پیش