چطور به ماسال برویم؟

هزینه اجاره ویلا در ماسال یکی از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد. در واقع ، هزینه های شما بسیار مهم است و اگر نتوانید آنها را به درستی مدیریت کنید ، در این زمینه دچار مشکل خواهید شد. با توجه به این نیاز و دغدغه ، اسپنجا سعی کرده بهترین ویلاهای این شهر را با کمترین قیمت در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به راحتی ویلا در ماسال را اجاره کنید.

توضیحات خدمت

تصور کنید شهری وجود دارد که در عین داشتن همه امکانات شهری ، لذت زندگی در روستایی بکر و دورافتاده را به شما می دهد. شهر کوچکی که بسیار سرسبز و زیباست و دارای آبشارها ، چشمه ها ، رودخانه ها و رودخانه زیادی است. حتی تصور چنین فضایی لذت بخش است چه برسد به مسافرت و قدم زدن در قلب چنین شهری!

ماسال رویایی در دامنه کوه های تالش واقع شده است. رودخانه ای به نام خلکایی از میان این کوه ها می گذرد که در زیباسازی این شهر بی تاثیر نیست. این رودخانه که معمولاً در تمام طول سال پر از آب است ، پس از عبور از ماسال به تالاب انزلی می ریزد. علاوه بر این ، آبشارهای ماسال بسیار تعیین کننده و دیدنی هستند. بسیاری از گردشگران که در شهرهای اطراف زندگی می کنند معمولاً آخر هفته به آبشار ماسال می آیند و از آب و هوای مطبوع این منطقه در کنار طبیعت بکر و سرسبز لذت می برند.

یکی از این آبشارها که بسیار هم طرفدار دارد ، در نزدیکی منطقه ییلاقی اولسبلنگاه ماسال واقع شده است و یکی از مرتفع ترین آبشارهای این منطقه است. آبشار خون ، آبشار تولینسا و آبشار رامینه از دیگر آبشارهای محبوب این منطقه هستند که باید آنها را در برنامه سفر خود به ماسال قرار دهید.
چگونه به ماسال برسیم؟
برای سفر از تهران به ماسال باید وارد آزادراه تهران-قزوین شوید. پس از رسیدن به قزوین ، از تابلوهای راهنما برای رسیدن به ورودی آزادراه قزوین-رشت استفاده کنید. کمی قبل از رسیدن به رشت ، راهی خروجی فومن-سراوان شوید و از این طریق به تابستان ماسال و اولسبلنگاه برسید. اگر نمی خواهید در طول مسیر گیج شوید ، پیشنهاد می کنیم از روتر تلفن همراه خود کمک بگیرید. فاصله تهران تا ماسال حدود 370 کیلومتر است و اگر به راحتی وارد ترافیک نشوید و تهران را به راحتی ترک نکنید ، می توانید با توقفی کوتاه در مسیر خود در عرض چهار تا پنج ساعت به ماسال برسید. اگر صبح زود تهران را به مقصد ماسال ترک کنید ، احتمالاً در یکی از رستوران های سرسبز و سرسبز شهر ناهار خواهید خورد.

ییلاق اولسبلنگاه در 25 کیلومتری جنوب ماسال واقع شده است. تابستان امسال نیز یکی از مقاصدی است که باید در سفر خود به ماسال از آن دیدن کنید و حتی یک شب را در کلبه های تابستان امسال صبح سپری کنید. برای رسیدن به تابستان امسال ممکن است به کمک یک ماشین محلی نیاز داشته باشید. مسیر رسیدن و رسیدن به این تابستان کمی سخت است.

فراموش نکنید که در این سفر ، به ویژه وقتی می خواهید به تابستان اولسبلنگاه بروید ، در مسیر خود از روستای زیبای گیلوانه دیدن کنید. گردشگران از این روستا دیدن می کنند نه به دلیل طبیعت آن بلکه به این دلیل که مقبره میرزا کوچک خان جنگلی در این روستا قرار دارد. البته این روستا طبیعت خاص و دیدنی نیز دارد.

برای سفر به ماسال چه فصلی را انتخاب کنیم؟
یکی از نکات مهم در برنامه ریزی سفر به ماسال ، انتخاب زمان مناسب برای این سفر است. به زودی راهی تابستان می شوید. از نام آن مشخص است که دارای آب و هوای سرد است. بنابراین سفر در زمستان و پاییز چندان عاقلانه نیست مگر اینکه به سفرهای زمستانی علاقه مند باشید. در غیر این صورت ، برای سفر به ماسال و اولسبلنگاه باید بهار و تابستان را انتخاب کنید.

از اواسط بهار تا اواخر تابستان ، هوای ماسال و تابستان های اطراف به مسافرت و گشت و گذار جان می بخشد. آبشارها و رودخانه های ماسال در این ماه ها پر از آب و دیدنی هستند و خبری از گرما نیست.

در سفر به ماسال کجا اقامت کنیم؟
گزینه های زیادی برای اقامت در ماسال وجود دارد. از اجاره و رزرو سوئیت های آپارتمانی در ماسال گرفته تا اجاره کلبه های جنگلی در روستا یا کمپینگ در دل طبیعت و ارتفاعات اولسبلانگاه!
اگر می خواهید شب را در ماسال بمانید ، باید محل اقامت خود را از قبل رزرو کنید. فراموش نکنید که قرار است مهمان یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری گیلان باشید ، بنابراین طبیعتاً باید قبل از سفر برای اقامت خود برنامه ریزی کنید. ما این مشکل را به عنوان مهمان برای شما حل کرده ایم. در حال حاضر بیش از 60 مکان برای اقامت در ماسال در سایت وجود دارد. با مقایسه امکانات ، مکان و قیمت یک ، می توانید با توجه به تعداد شب های سفر خود ، یکی را رزرو کنید. این 60 شامل سوئیت ها و آپارتمان های داخل شهر ماسال و کلبه های جنگلی در روستاهای اطراف است.

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 2 روز پیش