چگونه به لواسان سفر کنیم؟

اگر اهل تهران هستید و می خواهید آخر هفته خوبی را بگذرانید یا حتی می خواهید به لواسان سفر کنید ، می توانید با جستجوی در میان ویلاهای لواسان در سیستم رزرو و اجاره سوئیت ها ، ویلا ها و اقامتگاه های بوم گردی در اسپانجا ، بهترین گزینه ها را داشته باشید. در سایت اسپانجا می توانید بهترین ویلاهای شهر لواسان را با قیمت های استثنایی پایین انتخاب کنید.

توضیحات خدمت

شهر لواسان به لواسان معروف است. در 11 کیلومتری شمال شرقی تهران ، بسیاری از افرادی که در پایتخت زندگی می کنند به آنجا می آیند تا لحظات مختلف را تجربه کنند. لواسان با هوای تابستانی خود مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات است.

در نزدیکی شهر لواسان جاذبه های زیادی وجود دارد که اگر به کوهنوردی علاقه دارید ، می توانید از شهر کوچک افجه در نزدیکی لواسان نیز دیدن کنید که بسیار دیدنی به نظر می رسد.

بهترین زمان برای سفر به لواسان

در بهار و تابستان ، آبشارهای اطراف لواسان شلوغ است ، مزارع سبز است و آب و هوا برای پیاده روی ایده آل است. لواسان شهری است در چهار فصل شمال تهران. شهری که در ماه می شکوفا می شود. می توانید تابستان های گرم را در خنکای این دره تابستانی بگذرانید و هزاران رنگ پاییزی را از دل طبیعت زیبای آن در نظر بگیرید. در زمستان ، از منظره زیبای برف لذت ببرید و هیجان را در ارتفاعات پیچ در پیچ تجربه کنید.

مسیر لواسان

اکثر افرادی که در پایتخت زندگی می کنند از آزادراه شهید بابایی یا بزرگراه شهید زین الدین تهران می گذرند تا به لواسان برسند و سپس به سمت جاده لشگرک حرکت کنند. این جاده به بلوار امام خمینی (ره) که ورودی لواسان است منتهی می شود. بد نیست بدانید ، اگر از تهران به لواسان حرکت کنید ، باید حدود 40 کیلومتر مسافت را طی کنید. البته همانطور که گفتیم ، اگر می خواهید از طریق آزادراه شهید بابایی و بزرگراه شهید زین الدین به لواسان برسید ، باید 39 کیلومتر رانندگی کنید. لواسان در جاده چالوس از طریق جاده 425 به گچسر منتهی می شود و جاده لواسان-سینک شهر را با جاجرود در جاده متصل می کند.

دیدنی های لواسان

شهر لواسان که نزدیک ترین منطقه آب و هوایی تابستانی به تهران است ، جاذبه های بسیار زیبایی نیز دارد. اگر به این منطقه رفتید ، حتماً گردنه کوچک لواسان را ببینید. این پارک در انتهای گردن مارپیچ به لواسانات و محله لشکرک شهرستان لواسان واقع شده است.

در اینجا می توانید عکس های سلفی زیبایی بگیرید و تجربه ای فراموش نشدنی از بودن در ارتفاعات بالا ایجاد کنید ، یا می توانید به دشت هویج لواسان بروید و در فضایی سرشار از آرامش و هوای تازه نفس بکشید. در اینجا می توانید بعد از یک هفته شلوغ استراحت کرده و استراحت کنید و از مشاهده یک دشت وسیع و آرام با آسمان آبی روشن و گذراندن اوقات فراغت لذت ببرید.

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 5 هفته قبل