قیمت ویلاهای باستی هیلز در مجلل ترین نقطه لواسان

بسیاری از مردم باستی هیلز را به عنوان بورلی هیلز لواسان می شناسند. بورلی هیلز نام شهرکی ویلایی در شمال غربی لس آنجلس است که دقیقاً در همان محل باستی هیلز واقع شده است. شهری در دامنه شمالی لس آنجلس که در آن هیچ ساختمان بلندی وجود ندارد. همه خانه های ویلایی با نمای 360 درجه و بی زمان در مقایسه با شهر بزرگ لس آنجلس. حالا به جای لوس آنجلس لواسان ، به جای بورلی هیلز باستیل هیلز و به جای سد لتیان اقیانو

توضیحات خدمت

شهر باستی هیلز معروف به بورلی هیلز لواسان که در دامنه کوه های لوسان شمالی واقع شده است با داشتن نمای 360 درجه منحصر به فرد به لواسان و سد لتیان به یکی از رویایی ترین مناطق ایران تبدیل شده است. ویلا در شهر خصوصی باستی هیلز لواسان ، از 30 میلیارد تومان شروع می شود تا ...
رویداد 24 شاید تا به حال نام شهر باستی هیلز لواسان را شنیده باشید. شهری خصوصی که با ساخت دیوار از منطقه جدا شده و به خودی خود بهشت ​​محسوب می شود. تصور کنید یک ویلا با استخر ، سونا و جکوزی در ارتفاع 200 متری بالای شهر لواسان ، در دامنه کوه داشته باشید. هیچ سازه ای در اطراف شهر وجود ندارد و همین امر منظره ویلاهای آن را 360 درجه و جاودانه کرده است. وقتی روی تراس تریپلکس ویلا باستی هیلز قدم می گذارید ، گویی تمام لواسان زیر پای شما است و کمی جلوتر ، دریاچه سد لتیان ، منظره ای تماشایی خواهید داشت.

خوب ، تفکر کافی است. اگر قیمت ها را بدانید ، فقط از چشم یک شهر از سیاره ای دیگر به آن نگاه می کنید ، که هیچ شباهتی به یک شهر کوچک در شمال تهران ندارد. شهری با زمینش بین 20 تا 30 میلیارد تومان قیمت دارد. و بسیار کمتر ویلاهای آن! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد باستی هیلز یا بورلی هیلز لواسان ، این گزارش را تا انتها بخوانید و کمی بیشتر با قیمت ویلا در این شهر رویایی آشنا شوید.
باستی هیلز کجاست؟

به این دلیل که به بورلی هیلز در لس آنجلس ، کالیفرنیا گفته می شود ، باستی هیلز نامیده می شود. البته اینطور نیست که آنها خود منطقه را نامگذاری کرده اند ، واقعیت این است که یکی از بلوارهای لواسان به نام بلوار باستی به این شهر خصوصی منتهی می شود. ورود به این شهر تنها برای صاحبان این شهر امکان پذیر است. شاید فکر کنید باستی هیلز رشته کوهی است که خدمات شهری ندارد ، اما اینطور نیست. به هر حال ، می توانید پیاده روی کنید ، خرید کنید و به فروشگاه شهروند در بلوار باستی برگردید. اگر می خواهید دقیقاً بدانید که باستی هیلز در لواسان کجا قرار دارد ، کافیست تصاویر ماهواره ای این شهر مجلل را مشاهده کنید. این شهرک در شمال غربی شهر لواسان واقع شده است و طبق تصاویر ماهواره ای آن حدود 350 هکتار زمین دارد. دیوارهایی در اطراف باستی هیلز وجود دارد و همانطور که از ورودی مشاهده می کنید ، بعید است که کسی بتواند وارد شود. مگر اینکه در یکی از 36 ویلای لوکس در باستی هیلز زندگی کنید.

همانطور که گوگل ما را راهنمایی می کند ، این شهر در حدود 1900 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است و در ارتفاع 200 متری در مرکز لواسان واقع شده است. نمایی سه بعدی از شهر باستی هیلز نشان می دهد که این منطقه دارای نمای 360 درجه است ، زیرا کاملاً در دامنه کوه واقع شده و تمام لواسان زیر پای شما قرار دارد. دید ابدی او حتی به سد لتیان می رسد و از این نظر او هیچ کاستی ندارد.

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 5 هفته قبل