قیمت سوئیت های کیش

جزیره زیبای کیش یکی از مکان هایی است که می توانید برای استراحت و دور شدن از محیط های کاری استرس زا در ایران سفر کنید. در کیش انواع امکانات تفریحی ، استراحت ، رستوران و ... وجود دارد که می توانید مطابق خواسته ها و نیازهای خود عمل کنید. اجاره سوئیت در کیش اولین قدم است که باید هنگام برنامه ریزی سفر خود بردارید زیرا هزینه آن کمتر از اقامت در هتل است.

توضیحات خدمت

شهر معروف کیش که در ساحل واقع شده است ، روزانه انواع ویلاها و اقامتگاه های ساحلی را اجاره می کند ، از جمله شهرک دامون ساحلی ، روستاهای ساحلی ، شهرک های مسکونی رویاکیش ، چهار دستگاه ، لردستاون و ساختمان جدید. همچنین اتاق های متنوعی وجود دارد تا گردشگرانی که به دنبال اقامت ارزان در انواع سوئیت های جزیره کیش هستند بتوانند بهترین آنها را انتخاب کنند. این شهرها به انواع سوئیت های یک و دو خوابه نزدیک هستند. سپس گردشگران یک سوئیت ساحلی در جزیره کیش ، درست در کنار دریا اجاره می کنند.

سوئیت های ساحلی جذاب ، قیمت مناسب و طرفداران زیادی دارند ، بنابراین بهتر است یک هفته قبل از سفر با متخصص ویلاهای لوکس رزرو کنید. در نهایت ، هزینه اجاره روزانه سوئیت های ساحلی کیش ، مانند سایر اقامتگاه ها ، در روزهای عادی هفته تعیین می شود ، اما در موارد خاص مانند تعطیلات آخر هفته و تعطیلات چند روزه به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

قیمت اجاره سوئیت کیش
متفاوت ترین اقامتگاه ها در کیش سوئیت ها و آپارتمان های مبله هستند که علاوه بر تنوع ، تقاضای بالایی برای اجاره روزانه دارند. گردشگرانی که نمی خواهند هزینه زیادی برای یک هتل جزیره ای خرج کنند می توانند در یکی از ارزان ترین اقامتگاه های جزیره اقامت کنند و یک سوئیت کیش برای گران ترین سوئیت های یک خوابه ، دو خوابه و موارد دیگر اجاره کنند. هتل مناسب با بودجه و سلیقه خود را در مناطق محبوب جزیره مانند شهرک صدف ، دامون ساحلی ، لردستون و شهر میلمانا انتخاب کنید.

برخلاف نام سوئیت هایی که حمل می کنند ، سوئیت های کیش دارای تجهیزات مطلوب هستند و برخی از سوئیت های جزیره دارای تجهیزاتی مانند سیستم های صوتی ، میزهای هندبال و بیلیارد هستند. نرخ اجاره سوئیت ها در کیش بسته به امکانات و مکان متفاوت است ، اما در روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه تعیین می شود ، که در روزهای پنجشنبه و جمعه افزایش می یابد ، اما همیشه مراقب موارد خاص باشید. سالهایی مانند پاییز و تعطیلات. در روزهایی که بسیاری از گردشگران از جزیره دیدن می کنند ، قیمت اجاره سوئیت به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 2 روز پیش