شماره تماس سوئیت های کیش

سوئیت های کیش می توانند یک تا چهار نفر را در خود جای دهند. اکثر سوئیت ها دارای یک اتاق نشیمن مبله کوچک ، آشپزخانه ، یک یا دو اتاق کوچک و حمام هستند. رزرو سوئیت در کیش برای افرادی که افراد کمی دارند یا می خواهند مدت بیشتری در کیش بمانند بسیار راحت و ارزان تر از هتل ها و ویلاها است.

توضیحات خدمت

جزیره زیبای کیش یکی از مکان هایی است که می توانید برای استراحت و دور شدن از محیط های کاری استرس زا در ایران سفر کنید. در کیش انواع امکانات تفریحی ، استراحت ، رستوران و ... وجود دارد که می توانید مطابق خواسته ها و نیازهای خود عمل کنید. اجاره سوئیت در کیش اولین قدم است که باید هنگام برنامه ریزی سفر خود بردارید زیرا هزینه آن کمتر از اقامت در هتل است.

اجاره سوئیت در کیش
جزیره کیش چندان بزرگ نیست ، با توجه به این موضوع ، در قسمتی از جزیره که در کیش سوئیت اجاره می کنید ، می توانید به راحتی به مکان های گردشگری کیش برسید.

یکی از مشهورترین دیدنی ها و جاذبه های جزیره کیش کشتی یونانی است که سالها غرق شده است. معمولاً نزدیک غروب ، افراد مختلف برای دیدن این کشتی می روند. اگر به جزیره کیش سفر می کنید ، حتماً هنگام غروب آفتاب ، منظره این کشتی را از دست ندهید! همچنین می توانید عکس های یادگاری زیبایی در نزدیکی این مکان بگیرید.

اجاره تفرجگاه ساحلی در جزیره کیش
در منطقه دامون ، شهر صنعتی و ... می توانید استراحتگاه های ساحلی زیادی را مشاهده کنید که می توانید در زمان مورد نیاز آنها را اجاره کنید. ویلاهای ساحلی به دلیل مجاورت با دریا بسیار محبوب هستند. تصور کنید که صبح از خواب بیدار شده اید و از پنجره می توانید خلیج فارس زیبا را ببینید. برای یافتن استراحتگاه های ساحلی و اقامتگاه های بوم گردی در کیش ، کافی است نوع اقامتگاه ساحلی را انتخاب کنید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این زمینه می توانید از مشاوران اسپانجا کمک بگیرید.

قیمت اجاره سوئیت در جزیره کیش
قیمت اجاره خانه ، آپارتمان ، خانه مبله و سوئیت در کیش از 120 هزار تومان تا یک میلیون و 900 هزار تومان متغیر است. بهتر است با توجه به بودجه خود یک ویلا در کیش اجاره کنید ، زیرا تعداد اقامتگاه های موجود برای جزیره کیش در اسپنجا بیش از 190 مورد است. قبل از رزرو سوئیت در کیش ، می توانید اطلاعات و امکانات هر اقامتگاه را به طور مستقل بررسی کنید.

شمار تماس سوئیت های کیش

کافی است وارد سایت سپنجا شودی و اجاره سوئیت در کیش را جسن و جو کنید تا تمامی سوئیت های اجاره ای در کیش را مشاهده کنید.

چرا باید به کیش سفر کنید؟
اگر قبلاً به کیش نرفته اید ، بهتر است ابتدا با این شهر بیشتر آشنا شوید. یکی از دلایل اصلی سفر مردم به کیش فعالیت های آبی منحصر به فرد و جذاب آن است که بسیار هیجان انگیز است و مدتها بعد از سفر خاطرات خوشی را برای شما زنده خواهد کرد.

خانمها و آقایان ، می توانند بدون محدودیت وارد آبهای خلیج فارس شده و در سواحل خصوصی شنا کنند. تماشای غروب آفتاب در دریای پاک دلیل دیگری است که می تواند شما را متقاعد کند خانه ، سوئیت یا آپارتمان در کیش اجاره کنید.

کیش به عنوان یک مقصد لوکس شناخته می شود ، بنابراین ایرانیان ثروتمند به جای شهرهای شمالی کیش را برای سفر انتخاب می کنند. همچنین به دلیل منطقه آزاد کیش ، افراد زیادی هستند که می خواهند برای خرید از مراکز خرید کیش به این شهر سفر کنند.

در کیش اکسیژن خالص تنفس کنید
افرادی که در شهرهای شلوغ زندگی می کنند اغلب با مشکل آلودگی هوا روبرو هستند. بهتر است این افراد اکسیژن خالص تنفس کنند. جالب است بدانید جزیره زیبای کیش یکی از چهار منطقه جهان با بیشترین میزان اکسیژن است. با اجاره سوئیت در سراسر کیش می توانید از تنفس اکسیژن خالص لذت ببرید.

اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 2 روز پیش