نکاتی برای اجاره سوئیت و ویلا در یزد در دوران کرونا

اجاره سوئیت و ویلا در دوران کرونا مستلزم دقت و توجه بیشتری است. به همین دلیل در این قسمت قصد داریم در این مقاله به برخی از مهم ترین توصیه ها اشاره کنیم.

البته لازم به ذکر است که بهترین راه مبارزه با ویروس کرونا و در امان ماندن از این ویروس، ماندن در خانه و پرهیز از سفر است. اما گاهی برخی از افراد برای کار یا تحصیل مجبورند برای مدت کوتاهی به مسافرت بروند. با این حال، باید به یاد داشته باشیم که مراقب خود باشیم تا اگر مجبور به سفر هستیم، با رعایت این قوانین و جلوگیری از ورود ویروس کرونا به خانه، خانواده و زندگی خود، مراقب خود باشیم.

برای مطالعه بیشتر این نکات از شما دوستان عزیز دعوت می کنم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

1- مراقب شرایط شهر مقصد باشید
اگر مجبور هستید برای اهداف تجاری یا تحصیلی سفر کنید، انتخاب شهر مقصد را نخواهید داشت. چون چاره ای جز سفر به شهر ندارید. اما در هر صورت کمک می کند که از شرایط آن شهر آگاهی داشته باشید، مخصوصا قبل از اینکه بروید و تصمیم بگیرید سوئیت و ویلا را در ایام تاج اجاره کنید و بدانید قرمز، نارنجی یا زرد است!

2. محل سکونت ضد عفونی شده را انتخاب کنید
اجاره سوئیت و ویلا در دوران کرونا اجاره سوئیت و ویلا در دوران کرونا
در سایت میزبون، اقامتگاه های مختلفی بر اساس ضد عفونی بودن یا نبودن آنها ترتیب داده شده است. برای احتیاط توصیه می کنیم از میان اقامتگاه های ضدعفونی شده محل اقامت مناسب را انتخاب کنید.

3- در مورد اقدامات مسئول اقامتگاه نسبت به مهمانان مبتلا بپرسید
ممکن است گاهی پس از اجاره سوئیت یا ویلا در طول کرون و پس از رسیدن به شهر مقصد و اقامت در محل اقامت، علائم بیماری عروق کرونر قلب را مشاهده کنید. در این صورت لازم است مسئول اقامتگاه اقدامات لازم را برای رسیدگی به شما انجام دهد. قبل از انتخاب اقامتگاه، بهتر است تمام شرایط و احتمالات را در نظر بگیرید و از مسئول محل اقامت بپرسید که برای رفع شرایط سخت چه اقداماتی انجام داده است.

4- پوشیدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی را فراموش نکنید
بعد از قرنطینه و ماندن در خانه، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی مهمترین راه پیشگیری از ابتلا به کرونا خواهد بود. بنابراین مهمترین توصیه این است که در هر شرایطی و در هر شرایطی استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی را جدی بگیرید و به هیچ وجه از آن غافل نشوید.

5. محل اقامتی را انتخاب کنید که چند روزی خالی باشد
شاید جالب باشد بدانید که قبل از انتخاب و اجاره سوئیت یا ویلا در ایام تاج، می توانید از مسئولان اقامتگاه سوال کنید که آخرین مهمان اقامتگاه چند روز پیش رفته است. زیرا یکی از سلاح های مقابله با کووید 19 برابر است. به عنوان مثال، اگر اقامتگاه به مدت 72 ساعت خالی باشد، تأثیر بسزایی در کاهش خطر بیماری خواهد داشت.

به خصوص اگر فضای آپارتمان گرم بود. اما اگر وسایل گرمایشی خاموش هستند، روی سلاح هواشناسی حساب نکنید و دوباره شروع به استفاده از مواد ضدعفونی کنید. زیرا متأسفانه در آب و هوای سرد، ویروس کرونا بیشتر دوام می آورد و دیرتر می میرد.

6- خودتان محل سکونت را مجددا ضدعفونی کنید

محل اقامت همیشه تمیز به مهمانان تحویل داده می شود. در شرایط خاص، شیوع بیماری عروق کرونر قلب نیز از نظر سلامتی افزایش چشمگیری داشته است. همچنین برخی از اقامتگاه هایی که به عنوان اقامتگاه ضدعفونی در اختیار میهمانان قرار می گیرد، کاملا ضدعفونی شده است. با این حال میزبان توصیه می کند که پس از ورود به اقامتگاه، دوباره دست به کار شوید و ابتدا وسایل و لباس هایی را که با خود آورده اید ضدعفونی کنید و سپس قسمت های مختلف اقامتگاه را ضدعفونی کنید.

7- پنجره ها را در مدت اقامت باز بگذارید
هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید و سوئیت و ویلا را برای کرون اجاره کردید و سایر موارد ذکر شده را انجام دادید، وقت آن است که نکات پیشگیری روزانه را رعایت کنید. یکی از مهم ترین نکات باز گذاشتن پنجره هاست. فراموش نکنید که هوای بسته می تواند خطرناک باشد، اما فقط با باز کردن پنجره، هوای داخل محفظه چرخیده و خطر عفونت را کاهش می دهد.

8- نظافت روزانه محل سکونت را خودتان انجام دهید
در اکثر یا شاید در همه ی اقامتگاه ها، نظافت محل سکونت به عهده ی خانه داران است. با این حال، توصیه می‌شود در زمان شیوع کرونا، این مسئولیت را بر عهده بگیرید و از ورود پرسنل خدماتی به محل اقامت جلوگیری کنید. زیرا این حرکت ساده با وجود رعایت تمامی استانداردها، با فاصله اجتماعی مخالف است و می تواند خطر ابتلا را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

9- غذای خود را بپزید و در محل اقامت بخورید
اجاره سوئیت و ویلا در ایام کرونا فرصت فوق العاده ای را برای میهمانان عزیز فراهم می کند و آن شرایط و امکان پخت غذا در اقامتگاه می باشد.

در واقع یکی از نکات مثبت انتخاب اقامتگاه در قالب سوئیت و ویلا، داشتن آشپزخانه و امکانات آشپزی است. زیرا باعث می شود مهمانان احساس کنند در خانه خود هستند و روزهای سفر خود را به راحت ترین شکل ممکن سپری می کنند. به این ترتیب می توانید در محیط اقامتگاه آشپزی کنید و با رعایت تمام اصول و موازین بهداشتی آن در محیطی تمیز از وعده های غذایی روزانه خود لذت ببرید. با این اقدام ساده، خطر ابتلا به بیماری کووید 19 را تا حد زیادی کاهش خواهید داد.

10. از استخر استفاده نکنید
برخی از ویلاها دارای استخر هستند. ممکن است مسئولان ویلا از روش های مختلفی برای ضدعفونی آب استخر استفاده کرده باشند و به شما اطمینان دهند که استفاده از استخر خطری شما را تهدید نمی کند.

با این حال، عقل سلیم حکم می کند که شما همچنان احتیاط کنید و از استخر استفاده نکنید، حتی اگر یک اقامتگاه ضدعفونی شده را انتخاب کرده و اجرا کنید. زیرا به هر حال خطر در کمین است. این امکان وجود دارد که حتی پس از ضدعفونی، همچنان آلودگی در آب استخر وجود داشته باشد و باعث بیماری عروق کرونر قلب شود.

11- در مکان های شلوغ مانند باشگاه های ورزشی تردد نکنید
یکی از راه‌های اصلی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، پرهیز از سفر در مکان‌های شلوغ که افراد در نزدیکی آن‌ها هستند، است.

باشگاه های ورزشی یکی از پرجمعیت ترین مکان ها هستند. حتی اگر تعداد افراد کم باشد، بسته شدن فضا باعث تشدید انتقال ویروس از فردی به فرد دیگر می شود.

البته برخی از هتل ها مجهز به باشگاه ورزشی نیستند، اما آن دسته از هتل هایی که باشگاه ورزشی را به عنوان بخشی از خدمات خود ارائه می دهند، باید مراقب سلامت مسافران باشند. به یاد داشته باشید که کودکان به دلیل رعایت کمتر پروتکل های بهداشتی در معرض ابتلا به این ویروس هستند و باید مراقبت بیشتری از آنها داشته باشید. وقتی به زمین بازی می روید، سعی کنید دست کودکتان با چشم، بینی و دهان تماس نداشته باشد.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 3 هفته قبل