اجاره سوئیت ارزان در تهران و نکات آن

تهران، پایتخت ایران، بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کشور است. این شهر 200 سال است که پایتخت ایران بوده و اکثر تصمیمات مهم کشور از جمله سیاسی، اجرایی، اداری و حتی نظامی در تهران گرفته می شود. تهران با مساحتی حدود 730 کیلومتر مربع تماماً مربوط به پایتخت اقتصادی، علمی، فرهنگی و ... است.

در نتیجه از انواع افراد و افراد با علاقه منحصر به فرد به کار تشکیل شده است و طبیعی است که از سراسر ایران حتی برای چند ساعت به تهران سفر کنند. ما هزینه می کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده اجاره در پایتخت ایران را رزرو کنید و نگران اسکان و در طول سفر نباشید که سپنگا خیلی راحت این کار را برای شما انجام داده و خدمات بسیار خوبی برای سفری خاطره انگیز برای شما دارد.
دلیل اجاره ساعتی سوئیت؟
حدود 7 سال از آغاز پدیده اجاره سوئیت ساعتی در تهران می گذرد و علاوه بر رونق قبوض در کشور، یکی دیگر از دلایل آن گرانی نسبتاً بالای هتل هاست.

کسانی که درخواست اجاره سوئیت برای ساعات محدود دارند، اکثر مسافران شهرهای دیگر، اکثر شهرهای همجوار برای کار به تهران می آیند. برخی از کشورهای خارجی دیگر هستند و مشاهدات نشان می دهد که کارت شناسایی نسبتا کمی از متقاضیان دریافت می شود و بیشتر مشکلات مالی ایجاد می شود.

اکثر سوئیت‌ها و آپارتمان‌هایی که با ساعات محدود یا روزانه اجاره می‌شوند، عمدتاً در شمال و مرکز تهران قرار دارند و قیمت و نرخ اجاره آن واحدهای اقامتی بسته به موقعیت، تعداد افراد و امکانات آپارتمان در نوسان است. .

در سال 1393 که این موضوع در رسانه ها مطرح و رسانه ای شد، چند روزی در مجلس واکنش هایی داشت و نمایندگان مجلس ضمن انتقاد از این موضوع و احتمال بروز مشکلات امنیتی، اخلاقی و اقتصادی گفتند اگر موازین شرعی و قانونی رعایت شود. مشاهده شد، این موضوع عاری از موانع است.

البته اتحادیه مشاوران املاک از عقد قراردادهای روزانه و ساعتی منع شده است. البته کم نیستند افرادی که املاک خود را ساعت ها یا روزها در فضای مجازی اجاره کرده اند و رقابت شدیدی بین آنها جریان دارد.

طبق قانون، اجاره هر نوع سوئیت یا خانه بدون شناسنامه تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده اماکن پلیس اجازه برخورد با شدت (فتا) را از فعالیت این موسسات می گیرد.
از دیگر متقاضیان اجاره سوئیت در تهران لیدرها و آژانس های مسافرتی و مسافرتی هستند که آپارتمان و سوئیت را برای مدت محدود اجاره می کنند.

قیمت این نوع واحد نیز برای متقاضیان داخل و خارج از کشور متفاوت است. با شرایط اقتصادی این روزها که همه قیمت ها سر به فلک کشیده و همه زندگی ها به چالش کشیده شده است، قیمت مشخصی وجود ندارد، اما مقیاس قیمتی در سال 1398 برای متقاضیان داخلی حدود 3 میلیون و 800 هزار تومان و برای مسافران خارج از کشور به آمدن است.

به عنوان مثال به نرخ سال 1398 یک آپارتمان لوکس با تمام امکانات رفاهی در خیابان پاسداران حدود 4200 دلار و یک آپارتمان در الهیه 3500 دلار اجاره داده می شود. این نوع آپارتمان ها به مدت 6 ماه تا دو سال اجاره داده می شود. لطفا توجه داشته باشید که مبلغ کامل اجاره در ابتدای مدت قرارداد پرداخت می شود.

برخی از فعالان بازار مسکن گزارش داده اند کسانی که برای مدت کوتاهی چه برای کار و چه برای درمان به بیمارستان های خارجی مراجعه می کنند، صاحبان این نوع آپارتمان ها بیشترین ظلم و ستم را در حق این مسافران و قیمت های نجومی آنها کرده اند.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 3 هفته قبل