اجاره روزانه سوئیت در تهران و نکاتی که باید بدانید

اجاره خانه به صورت روزانه یکی از سودآورترین راه ها برای ماندن چند روزه در جاده است. از سوی دیگر، بسیاری از افراد زندگی در یک واحد مجزا برای خود و خانواده‌شان آسان‌تر می‌شوند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید تا پایان این مطلب در سفری امن و اصولی با ما همراه باشید.
محل ملک را بررسی کنید
هر سبکی را که انتخاب کنید، با نوع لولای شاتر استفاده شده، می توان آن ظاهر را بیشتر تقویت کرد. سپس کمی در اینترنت جستجو کنید تا موقعیت و مساحت ملک را بررسی کنید.

همچنین خانه را از نظر امنیت، دسترسی به مکان های مورد نظر و دسترسی به بازار بررسی کنید. اگرچه ممکن است اقامت شما به 1 یا 2 روز محدود شود، اما عدم وجود این موارد می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

تمیزی خانه اجاره ای را بررسی کنید
اولین و مهمترین نکته در اجاره روزانه خانه تمیز و مرتب بودن خانه و وسایل آن است. وسایلی مانند مبلمان، موکت، تخت، رختخواب، وسایل آشپزخانه و از همه مهمتر حمام. علاوه بر بررسی این موارد، همیشه مقداری مواد ضدعفونی کننده سطوح را در سفر همراه خود داشته باشید. حتما قبل از استفاده اقلام حساس و لوازم بهداشتی را کاملا شسته و ضدعفونی کنید. قبل از تحویل دستگاه این کار را دوباره انجام دهید.

مبلمان، وسایل و لوازم خانگی را بررسی کنید
پس از بررسی تمیز بودن خانه، نوبت به بررسی مبلمان داخل آن می رسد. تهیه لیستی از تیم ها و امضای طرفین باعث افزایش اعتماد هر دو طرف خواهد شد.

هنگام نوشتن یک لیست، مطمئن شوید که اقلامی که دریافت می کنید سالم هستند. از سوی دیگر، شما وظیفه دارید همان سلامتی را تحویل دهید. با کمی دقت و صرف وقت، مالک دیگر نمی تواند ادعا کند که وسایل کم شده یا آسیب دیده اند.
امکانات خانه را بررسی کنید
قبل از بازدید از ملک نیز باید در مورد امکانات ملک با مالک صحبت کنید تا بنا به خواست شما معرفی شود. مهم نیست تعریف شما از امکانات چیست.

اما باید گفت. گاهی اوقات می توان امکانات را به پارکینگ محدود کرد. و در برخی موارد منظور شما امکاناتی با استخر و سونا و .. تمامی امکاناتی که در نظر دارید را از قبل تعیین کنید و بر اساس آن به ملکه ها سر بزنید.

مقدار و مدت اقامت را نهایی کنید
پس از طی مراحل و پسندیدن ملک، حتما مدت اقامت و مبلغ اجاره را مشخص کنید. در این صورت مشکلی از نظر تغییر قیمت و عدم تطابق وجود نخواهد داشت. برای مالک، زمان و روز ورود و خروج را به وضوح مشخص کنید. مالک نیز قیمت را به صورت شفاف مشخص خواهد کرد.

محدودیت های حیوان خانگی
اگر از هر نوع حیوان خانگی دارید، حتما به صاحب ملک اطلاع دهید و اجازه بگیرید. فقط در صورتی که صاحب ملک مشکلی با این موضوع نداشته باشد، مجاز به همراه داشتن حیوان خانگی خود هستید. در غیر این صورت، باید به دنبال ملک جدیدی باشید یا حیوان خانگی خود را به سفر نبرید. اما قبل از هر چیز باید از صاحب ملک اجازه بگیرید.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 3 هفته قبل