اجاره سوئیت در تهران برای افراد مجرد چگونه است؟

تهران نه تنها پایتخت بلکه شهری کاملا مهاجرپذیر است که مردمی از سراسر کشور در آن زندگی می کنند. این شهر نه تنها یک شهر توریستی، بلکه یک شهر کاملاً صنعتی با کارخانه های فراوان است. همه این خصوصیات باعث شد تا همه افراد با هر سلیقه و فکری از مجرد و متاهل گرفته تا هر فرد دیگری، از دانشجو تا کارمند اداری، از کشاورز تا مهندس و از سازنده تا دکتر را گرد هم بیاوریم.
اگر قصد سفر به تهران را دارید اصلا نگران اقامت خود نباشید زیرا سپنجا شرایطی را برای شما مهیا کرده است تا بتوانید به راحتی آپارتمان های مجردی در تهران را به صورت آنلاین رزرو و اجاره کنید و با ارائه خدمات عالی باعث می شود سفری فراموش نشدنی برای شما عزیزان در ادامه مقاله قصد داریم شما را به طور کامل با شرایط رزرو و اجاره آپارتمان مجردی در تهران آشنا کنیم تا در انتخاب مسیر سفر بهترین تصمیم را بگیرید.
نکاتی برای اجاره آپارتمان مجردی در تهران
قبل از اجاره آپارتمان برای مجردها در تهران باید نکات و شرایط را در نظر بگیرید. اولاً، آپارتمان ها، آپارتمان ها و خانه ها معمولاً به افراد ذکر شده در زیر اجاره داده می شوند.
آنها مسافر هستند - کسانی که برای خدمات پزشکی سفر می کنند - مسافران - گردشگران - آنها ماموریت های کاری کوتاه مدت دارند - آنها دانشجویانی هستند که قصد دارند در خارج از محوطه دانشگاه و شهر خود کار کنند.
بر اساس آخرین اطلاعیه اتحادیه مشاوران املاک، اجاره آپارتمان به افراد مجرد توسط مشاوران املاک رصد می شود. یعنی اگر فرد مجردی قصد اجاره خانه یا آپارتمان را داشته باشد، در صورتی که دانشجو باشد باید گواهی اشتغال به کار از دانشگاه خود داشته باشد. اگر دانشجو نیست و کسب و کار خودش را دارد باید جواز کسب بگیرد.
در صورت تایید این فرد توسط مشاور املاک فرم مخصوص مستاجران مجرد تکمیل می شود. ضمناً خود بنگاه املاک متحمل عواقب جعل اسناد ارائه شده می باشد.
شرایط اجاره آپارتمان برای یک نفر
همانطور که گفته شد برای انعقاد قرارداد با مشاوران املاک، فرد باید گواهی اشتغال به کار یا پروانه کسب داشته باشد و علاوه بر آن دلیل تصمیم به سکونت فردی نیز ذکر شود. مدارک مورد نیاز مشاورین املاک را ارائه دهید.

همچنین فرد باید سوابق شغلی قبلی و همچنین آدرس و مشخصات محل قبلی محل زندگی مستاجر را به آژانس مشاور املاک ارائه دهد. نام صاحبان و صاحبان خانه باید نوشته شود. فرم مخصوص این قرارداد باید محل سکونت قبلی فرد مجرد، سوابق کاری قبلی، اطلاعات تحصیلی، اطلاعات خانه پدری و اطلاعات همراهان احتمالی فرد مجرد را مشخص کند.

مطابق با دنیای اقتصاد، پیش شرط اجاره آپارتمان به افراد مجرد، ارائه سند مستند توسط یک فرد مجرد بر اساس تصمیم به تنهایی است. و این اسناد و رسیدها ضمیمه نسخه سوم قرارداد بوده و حداقل به مدت 5 سال در آرشیو نگهداری می شود.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 3 هفته قبل