اجاره انواع ویلا در فیلبند

فیلبند شهری در 60 کیلومتری آمل است که تنها راه ورود به این شهر جاده هراز است. بهترین زمان برای بازدید از فیلبند بهار و تابستان است تا مردم بتوانند از اقیانوس ابرهای زیر پا لذت ببرند. اکثر افرادی که به فیلبند می روند چادر دارند تا شب ها در میان ابرها بخوابند، اما خانه های چوبی و ویلاهایی برای افراد وجود دارد که می توانند یک روز به یاد ماندنی را با اجاره ویلا در روستای فیلبند سپری کنند.

توجه داشته باشید در زمستان امکان سفر به فیلبند وجود ندارد زیرا به دلیل بارش شدید برف تمامی مسیرها زیر برف مخفی شده و به دلیل سرمای شدید بومیان روستا نیز محل را ترک کرده و در فیلبند به صورت موقت در بی اراده ویلا اجاره می کنند.

در دسترس باش. لازم به ذکر است که تنها برخی از این ویلاها در دشت هایی قرار دارند که منظره اقیانوس ابری دارند و بیشتر در خود شهرک قرار دارند.
ویلای لوکس در فیلبند
همانطور که قبلا گفتیم، به دلیل تعداد بسیار کم اقامتگاه در فیلبند و همچنین طبیعت زیبای آن، اکثر افراد ترجیح می دهند برای اقامت در این شهرک چادر مسافرتی بیاورند، اما اگر به دنبال اجاره ویلا در فیلبند هستید و می خواهید در این شهر اقامت کنید.

یکی از اقامتگاه های چند روزه در این منطقه، بد نیست بدانید از آنجایی که اکثر اقامتگاه های فیلبند دارای امکانات بسیار کمی هستند، در بین مردم محلی و اکثر گردشگران، ویلاهای لوکس فیلبند را ویلاهایی می نامند که دارای امکانات بهتری مانند آشپزخانه، تلویزیون، اتاق خواب و غیره همچنین ویلاهایی که در آن حمام به جای پاسیو در داخل ویلا قرار دارد، در بین گردشگران محبوب است، و این اقامتگاه را در دسته ویلاهای لوکس فیلبند قرار می دهد.

اجاره ویلا در سنگچال
سنگچال یکی از مناطق سرسبز نزدیک فیلبند است که به دلیل داشتن طبیعت سرسبز و آب و هوای مطبوع بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. گردشگرانی که قصد اجاره ویلا در سنگچال را دارند، همیشه می توانند با توجه به بودجه و سلیقه خود بهترین ویلا را از بین اقامتگاه های محدود منطقه رزرو کنند.
گردشگرانی که قصد اقامت و اجاره ویلا در سنگچال را دارند باید بدانند که در این منطقه ویلاهای معمولی و سوئیت های ارزان قیمت برای گردشگرانی وجود دارد که می خواهند هزینه بسیار کمتری برای اقامت در سنگچال بپردازند. اما توجه داشته باشید که سنگچال با اینکه 7 کیلومتر با روستای فیلبند فاصله دارد، اما بسیار مورد توجه گردشگران است و پیشنهاد می کنیم اقامت در این منطقه را از چند روز قبل از تاریخ سفر خود برای رزرو ویلا در سنگچال از اکت به کارشناسان لوکس ویلا مراجعه کنید.
اجاره خانه روستایی در فیلبند
جذاب ترین اقامتگاه هایی که در فیلبند می توان یافت، کلبه های چوبی هستند. کابین ها اقامتگاه های کوچک و جذابی هستند که بیشتر از چوب ساخته شده اند یا ظاهری چوبی دارند.

برای اجاره خانه روستایی فیلبند خوب است بدانید که هم تعداد خانه های روستایی اجاره ای در فیلبند بسیار محدود است و هم تقاضای روزانه برای اجاره خانه روستایی زیاد است. از سوی دیگر، کابین ها نیز جزو ارزان ترین اقامتگاه های فیلبند هستند، اما در روزهایی که بهترین زمان برای سفر به فیلبند است، افزایش نرخ اجاره روزانه را تجربه می کنند.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 3 هفته قبل