اجاره روزانه ویلاهای ارزان تا لاکچری در نور مازندران

برای روشن ماندن ، گردشگران می توانند بهترین گزینه را در بین سوئیت های ارزان قیمت ، ویلاهای معمولی ، استخرهای شنا ، لوکس ، ساحل خصوصی و غیره رزرو کنند. به طور کلی ، نرخ اجاره ویلا ساحلی در نور بسیار بیشتر از اجاره ویلا جنگلی است و گردشگران معمولاً برای پرداخت کمترین هزینه اجاره ویلا به سوئیت می روند. به جنگل بروید که یکی از بهترین انتخاب ها برای اجاره ویلا ارزان در نور است.

همچنین خوب است بدانید که نرخ اجاره ویلا در روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارد که در روزهای پنجشنبه و جمعه افزایش می یابد و در روزهای خاصی مانند روزهای تعطیل به حداکثر خود می رسد ، بنابراین اگر می خواهید هزینه کنید حداقل پول برای اجاره ویلا در نور ، برای خرید سوئیت های ارزان جنگل در روزهای عادی هفته بروید.

یک ویلای جنگلی سبک اجاره کنید
شهرستان نور یکی از بزرگترین شهرهای استان مازندران است که قسمت زیادی از طبیعت سرسبز شمال را در خود جای داده است. نور به خاطر جنگل هایش معروف است.

منطقه جنگلی نور یکی از زیباترین مناطق شمال است ، بنابراین به لطف محبوبیت ، سرمایه گذاران تصمیم گرفتند زمین مسکونی بخرند تا ویلاهای زیادی در منطقه جنگلی نور بسازند ، به همین دلیل ، اگر می خواهید یک ویلای جنگلی در نور اجاره کنید ، شما می توانید ویلاها و کاخ های لوکس را انتخاب کنید.

تعداد ویلاهای جنگلی سبک بیشتر از ویلاهای ساحلی است. اکثر ویلاهای جنگلی در دل طبیعت سرسبز و مرطوب شمال واقع شده اند ، جایی که می توانید ساعت ها در بالکن ویلا بنشینید و از چشم انداز بی نظیر جنگل ها ، کوه ها و دریای شمال لذت ببرید.

پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید در تابستان یک ویلای جنگلی در نور اجاره کنید ، به دنبال ویلاهای روباز بروید ، زیرا حمام در هوای گرم و گرم شمال بسیار دلپذیر خواهد بود ، اما به خاطر داشته باشید که برخی از ویلاها در مجاورت آن قرار دارند. به سرزمین شالیزارها وجود دارد. در واقع ، سرمایه گذاران برای خرید شالیزارها ویلاهایی ساخته اند که به دلیل آب و هوای بسیار گرم توصیه نمی شود.

اجاره ویلا ساحلی در نور
مانند اکثر شهرهای استان مازندران ، قسمت ساحلی نور بسیار جذاب تر و محبوب تر از قسمت جنگلی است و گردشگران همیشه به دنبال اجاره ویلا ساحلی در نور هستند و می خواهند با توجه به بودجه و بهترین اقامتگاه در این شهر رزرو کنند. مزه اما به دلیل محبوبیت منطقه ساحلی ، نرخ اجاره ویلا ساحلی در نور بسیار بیشتر از قسمت جنگلی شهر خواهد بود.

اقامتگاه های متنوعی در ساحل نور وجود دارد و گردشگرانی که به دنبال اقامت ارزان هستند می توانند به سوئیت های یک خوابه ، دو خوابه و ... در منطقه ساحل مراجعه کنند و اگر به دنبال ویلاهای مقرون به صرفه هستند ، می توانند انتخاب کنند.

بین انواع ویلاهای استخری با امکاناتی مانند هندبال و میزهای بیلیارد ، سونا و جکوزی ، سیستم های صوتی و ... یا ویلاهای معمولی. لازم به ذکر است که در قسمت ساحلی نور ، تعداد زیادی آپارتمان مبله وجود دارد که چشم انداز زیبایی از جنگل یا دریا را ارائه می دهد.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
اجاره سوئیت و ویلا سپنجا
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38303014
بروز رسانی 3 هفته قبل